[Istenünk,] jogos volt minden,...

Feltöltve: 2022. október 24.
Rovat:

[Istenünk,] jogos volt minden, amit reánk hoztál, mert te hű voltál hozzánk, mi pedig hitszegők voltunk. (Neh 9,33)

Ha megvalljuk bűneinket, hű és igaz ő: megbocsátja bűneinket, és megtisztít minket minden gonoszságtól. (1Jn 1,9)

Megbocsátok. Istennél a megbocsátás valódi megbocsátást jelent. Ő annyit kér csupán, hogy valld be, hogy vétettél. Ez nem is olyan könnyű, többnyire inkább magyarázkodunk, kifogást keresünk, vagy csak egyszerűen tartunk a következményektől. Ezért Úrunk biztosít bennünket kegyelméről, szeretetéről, hogy merjünk szembenézni tetteinkkel.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram