játékos verseny

Feltöltve: 2022. január 19.

Játékos sorverseny bajnokság

2022.01.18.

A lehet-talán-mégse rajtunk kívül eső hányattatásai végre jó irányba billentek, és elkezdődhetett iskolánkban az alsós tanulók sportvetélkedője. Elsőként a harmadik évfolyam diákjai mérték össze tudásukat különböző játékos feladatokban. Négy lány négy fiú alkotta nyolc fős csapatok küzdöttek váltóverseny kategóriában, próbára téve ügyességük, gyorsaságuk hengerlő mivoltát. A versengő négy osztály teljesítménye lehagyta a valaha futott összes rekordot, (hova tovább) a befutók sorrendjét is csak hajszál és nagyító bevetésével sikerült megállapítani.

Az élen kialakult kettős holtversenyt végül az utolsó szám jobb eredménye döntötte el a 3.a osztály javára. A győzelemért járó vándorserleg termükben viríthat most fényesen, a következő versenyig biztosan.

Az osztályukat felkészítő tanítónénik a köszönet különdíját nyerték. Rajta csupa nagybetűvel: KÖSZÖNÖM!

Eredmények:

1. a osztály