Jézus mondja: Ha ti megtartjátok az én igémet, valóban tanítványaim vagytok…

Feltöltve: 2023. október 6.
Rovat:

Hallgassatok a szavamra, akkor én Istenetek leszek, ti pedig az én népem lesztek. (Jer 7,23b)

Jézus mondja: Ha ti megtartjátok az én igémet, valóban tanítványaim vagytok... (Jn 8,31b)

Változásra van szükség, érezzük gyakran az életünkben. Tetteink, szavaink, érzéseink nem olyanok, mint kellene. A negatív érzések munkálkodnak szívünkben. A Biblia örömhíre, hogy van lehetőség a változásra, a változtatásra. A titok csupán annyi, hogy halld meg Isten igéjét, halld meg amit a füledbe, szívedbe suttog: Bízz Bennem! Ha így teszel ez kezdi meghatározni a viselkedésed, az érzéseid, mint ahogy Jézus mondja: tanítvány leszel. Ez által változást hozva nem csak a saját, hanem környezeted életébe is.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram