Jézus mondja: „Higgyétek, hogy mindazt, amit imádságotokban kértek, megkapjátok, és megadatik nektek.” (Mk 11,24)

Feltöltve: 2024. március 5.
Rovat:

„Ki tudja, talán felénk fordul és megszán az Isten, megfékezi izzó haragját, és nem veszünk el!” (Jón 3,9)

Jézus mondja: „Higgyétek, hogy mindazt, amit imádságotokban kértek, megkapjátok, és megadatik nektek.” (Mk 11,24)

Ha Bibliát olvasunk nagyon sok imádságot találunk benne. Ez arra tanít bennünket, hogy imádkozzunk méghozzá gyakran. Jézus is így tett és tanította is ezt, tanította, hogy bátran szóljunk Istenhez. Reggel foglald össze az imádba mi vár rád a napodban, kérj segítséget a nehézségeidben (például: dolgozat felelés), este pedig gondold végig mi is történt veled és adj hálát érte.

Tegyünk is így! Kulcsold imára kezed, hajtsd meg fejed és mond:

Urunk és Mesterünk, késztess most bennünket az idő jó felhasználására. Tégy figyelmessé, fegyelmezetté és türelmessé, hogy a tanulásban előrehaladjunk. Add, hogy úgy ismerhessünk meg téged, ahogy te ismersz bennünket. Világosítsd értelmünket. Fogd kezedbe kezünket. Vond magadhoz szívünket. Ámen

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram