„Jövevény vagyok a földön, ne rejtsd el előlem parancsolataidat!” (Zsolt 119,19)

Feltöltve: 2024. január 12.
Rovat:

„Jövevény vagyok a földön, ne rejtsd el előlem parancsolataidat!” (Zsolt 119,19)

„Tudjuk pedig, hogy ha földi sátorunk összeomlik, van Istentől készített hajlékunk, nem kézzel csinált, hanem örökkévaló mennyei házunk.” (2Kor 5,1)

Imádkozzunk:

Drága Istenem! Engedd megértenem akaratod! Világítsd meg az utat ami rám vár még, mutasd meg tervedet. Adj remény és kapaszkodókat, hogy eltudjam viselni a nehézségeket, melyekre oly sokszor nem állok készen. Te ismered a gondolataimat és jobban tudod mire van szükségem, mint én. Tudom, hogy szereteted örökké tart és igéid által elhozod a békességet szívedbe. Ámen

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram