Kiskőrös kerékpáros iskola

Feltöltve: 2022. május 6.

Kerékpáros Iskola Kupa Kiskőrösön

 

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság Baleset-megelőzési Bizottsága 2022. május 4-én rendezte meg a „Kerékpáros Iskola Kupa”,( felső tagozat)valamint a„Ki a mester két keréken?”(alsó tagozat) elnevezésű közlekedésismereti versenyek megyei döntőjét Kiskőrösön.

Iskolánkból az alsó tagozatosok képviseletében Csápek Kornél, míg a felső tagozatosok képviseletében Csápek Mátyás vett részt ezen a megmérettetésen.

A megyei versenyben, a korábbi években rendezett versenyhez hasonlóan, a csapatot 1 fő fiú és 1 fő lány versenyző alkotja. A versenyzők elméleti KRESZ tesztlapot töltenek ki, továbbá a felállított kerékpáros ügyességi akadálypályán teljesítenek feladatokat.

Mindkét versenyen kategóriánként, egyéni teljesítmény alapján I. helyezést elért versenyzők vehetnek részt az országos döntőn. Ezen verseny eredményei alapján Varga Száva és Csápek Mátyás, illetve Kovács Emese és Csápek Kornél jutottak be az országos döntőbe.

Továbbá Mátyás elnyerte kategóriájában az ügyességi akadálypályát legjobban teljesítő díját, míg Kornél a legjobb teszt kitöltő fiú versenyző lett.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram