Korcsolya 2019 alsó

Feltöltve: 2019. február 13.

Korcsolyázni volt az alsó tagozat 3.b és 3.c osztálya 2019. február 13-án délelőtt a kiskőrösi Rajz Attila Jégpályán az iskola támogatásával. Voltak, akik már rutinosan kötötték meg korcsolyájukat és sebesen szelték a köröket és voltak, akik bizonytalanul, ám annál lelkesebben léptek fel a jégre, hogy megtanuljanak korcsolyázni. Nagy segítségünkre voltak az edzők Bíró László és Joey Fabecakik türelemmel és szakszerű oktatással segítettek mindenkinek. Köszönjük a lehetőséget!

(Kévés Rózsa, Judák-Vas Anikó)