Korcsolyáztak a felsősök

Feltöltve: 2013. február 1.

Már második éve szervezte meg az iskola sportegyesülete - az iskola támogatásával- a felsős diákok körében nagy népszerűségnek örvendő korcsolyázó programot.

A kiskőrösi fedett korcsolyapályán mindenkinek lehetősége volt kipróbálni, mennyire csúszik a jég. A korcsolya hiánya sem jelentett problémát. Akinek nem volt, az tudott bérelni. A programba bekapcsolódtak az osztályfőnökök is. Aki csak tehette az osztályával tartott és láthatta tanítványai önfeledt szórakozását.

A jól sikerült, hangulatos testnevelés órákról fáradtan- néhány kék-zöld folttal tarkítva- de élményekkel gazdagodva tértünk haza.

Grószné Havasi Rózsa  szervező tanár

A képeket megtekintheti a FOTÓTÁRBAN.