Légy újból nyugodt...

Feltöltve: 2022. november 17.
Rovat:

Légy újból nyugodt, lelkem, mert jól bánt veled az Úr! (Zsolt 116,7)

Maga a békesség Ura adjon nektek mindig minden körülmények között békességet. (2Thessz 3,16a)

Ugye tudod mi a békesség? Persze hogy tudod, hiszen leginkább ennek az ellenkezője a békétlenség vesz körbe, sőt te magad is, rohansz, veszekedsz, zaklatott vagy, ideges, türelmetlen. Szerintem minden ember vágyik a békességre, de különböző eszközöket választunk a cél elérése érdekében. Pedig igazán csak egy dologra kell rátalálni: Isten békességére. Belőle, általa élni, mert ha ez a békesség a tied lesz, akkor benned és aztán körülötted is megteremtődik a békesség. De hát mégis mit adhat neked Isten? Útmutatást, segítséget, sok kérdésre választ, közösséget ahol megtapasztalhatod sosem vagy egyedül. Pál apostol is ezt kívánja nekünk. „Maga a békesség Ura adjon nektek mindig minden körülmények között békességet. Az Úr legyen mindnyájatokkal!”

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram