„Megismerteted velem az élet útját […].” (Zsolt 16,11a)

Feltöltve: 2024. január 26.
Rovat:

„Megismerteted velem az élet útját […].” (Zsolt 16,11a)

Jézus ezt mondta tanítványainak: „Mert aki meg akarja menteni az életét, elveszti azt, aki pedig elveszti az életét énértem, megtalálja azt.” (Mt 16,25)

Mire vágyunk minannyian? Szerintem leginkább a boldogságra. Talán ez az melyet minden eszközzel el akarunk érni. Sokan tárgyakban, gazdagságban, elismertségben, sikerben látják a boldogságot. Pedig ezek csak ideiglenes, felszínes örömök. Az igazi boldogság forrása más. Az igazi boldogság Istentől jön. Az Ő szeretete, jósága. Ezt akkor tapasztaljuk meg, ha az ő útmutatása szerint igyekszünk élni, az általa megmutatott élet útján járunk, meglátjuk azokat a csodákat, amelyekkel körül vesz bennünket.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram