Meseíró verseny

Feltöltve: 2020. december 9.

A Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI felső tagozatos diákjai dobogós helyen végeztek a Gyurátz Ferenc Evangélikus Általános Iskola által hirdetett országos meseíró versenyen. Nagyon büszkék vagyunk rájuk! Lengyel Luca (5.oszt.) III.helyezés. Sörfőző Marcell(6.oszt.) III.helyezés. Hachbold Fanni(7.oszt.) I.helyezés. Kuncz Hanna(8.oszt) II.helyezés. Felkészítő tanárok: Gurzó Lászlóné, Mészárosné Körmendi Anita, Szegediné Huczek Katalin. A nyertes művek a kép alján PDF formátumban olvashatók és letölthetők.