mezei futóbajnokság felső

Feltöltve: 2021. október 6.

Felső évfolyamban is Házi MEZEI

A nagyokkal (5-6-8 osztályok, a 7. majd odébb valamikor) folytatódott a házi versenysorozat. Az „inkább szaladj neki, mint a semmi” kategóriában, néhányan örök emléket állítottak a példamutatásnak. A tűz kéremszépen, ahogy képes volt megjelenni az arcokon, állítom, az a lelkesedés netovábbja. Bámulatos! Arcukra, kizárólag a megtévesztés miatt öltöttek fancsali képet, nehogy az esetlegesen beszivárgó ellen, elhappolja a technikát. És akkor még az állóképességről nem is beszéltem. Azzal persze nincs mit tenni, mikor a rajt utáni első kanyarban elfogy a kakaó. Ilyenkor muszáj sétára váltani az eltervezett fergeteges iramot, s ezt lássuk be, az önfeláldozás magasiskolája.

Az igazsághoz tartozik, mindezek a legnagyobbak esetében voltak csak tetten érhetők, a fiatalabbak nem rendelkeznek még ennyire kifinomult módszerekkel. Náluk leplezetlen maradt a versengés öröme, ki érti ezt?

Az elmúlt néhány nap a futásról szólt, ám, ha kicsit mögé pillantunk, valójában egy felelsz, vagy mersz játék bontakozik ki, amiben a hozzáállás minősége lesz a kérdés. Magadat kipróbálni, ha úgy tetszik, merni, sokkal igazibb, és ami a lényeg: szerethetőbb. Szerintem.

Eredmények:

5. évfolyam