Ne félj, te kicsiny nyáj...

Feltöltve: 2023. április 20.
Rovat:

Így szól az ÚR: Pajzsa leszek ennek a városnak, és megszabadítom önmagamért... (2Kir 19,34)

Ne félj, te kicsiny nyáj, mert úgy tetszett a ti Atyátoknak, hogy nektek adja az országot! (Lk 12,32)

Te szoktál félni? Bevallom én szoktam. Félek, hogy nem szeretek eléggé, hogy megbántom azokat akiket szeretek, hogy rosszul cselekszem. Nem mindig és nem mindig erősen de félek. Isten azt mondja: „Ne félj!” Nekünk mondja, akik kicsik vagyunk, nekünk akik nem mindig úgy teszünk ahogyan azt Ő szeretné. Nekünk, mert mi emberek vagyunk a számára a legkedvesebbek. Ezért is nagyon jó hír a mai igénk üzenete, mert valaki olyan mondja, hogy ne félj aki a világot tartja kezében, aki tudja, hogy mit , miért és hogyan alakít az életben, aki mindent tud és ráadásul szeret is. Bízhatunk benne! Rábízhatjuk a félelmeinket, így megerősödve bátran nézhetünk szembe az ismeretlen jövővel.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram