Ne tévelyegjetek: Istent nem lehet megcsúfolni...

Feltöltve: 2022. december 13.
Rovat:

Ne kísértsétek Isteneteket, az Urat… (5Móz 6,16)

Ne tévelyegjetek: Istent nem lehet megcsúfolni. Hiszen amit vet az ember, azt fogja aratni is. (Gal 6,7)

Mit vársz a jövőtől? Vannak terveid? Biztosan vársz és vannak terveid is. De teszel is értük? Mert bármit is teszel ma, az valahogyan visszaköszön holnap, vagy valamikor a jövőben. Minden gondolat, tett a jövőt készíti elő. Ki mint vet, úgy arat, tartja a mondás, vagyis aminek a magját elülteted ma annak gyümölcsét eszed holnap. Például, ha ma tanulsz az a jövőben tudás lesz és használni tudod, vagy ha szemetelsz, rongálod a környezeted, az a gyerekeidre, unokáidra is hatással lesz, ha ma nem csak rohansz, hanem időt szánsz a lelkedre is, nyugodtabb és békésebb lesz körülötted minden. Gondolkodj el ezen mielőtt cselekszel, vagy éppen nem cselekszel.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram