Német nemzetiségi vers és próza

Feltöltve: 2022. április 29.

2022. 04. 20-án, Baján tartották a Bács-Kiskun megyei német nemzetiségi vers- és prózamondó versenyt, amelyen három diákunk: Fejes Lara, Fejes Kíra, Nagy Natasa is képviselte iskolánkat. Fejes Kíra saját kategóriájában különdíjat kapott. Nagy Natasa -második osztályos tanuló- második helyezést ért el, így továbbjutott az országos fordulóba, amelyet májusban Budapesten tartanak. Mindhárman gyönyörűen mondták verseiket, gratulálunk nekik! (Felkészítő tanáruk: Rácz Renáta és Fejesné Császár Éva)

Friss híreink

Kérjük támogassa adója 1 %- ával a tanulói alapítványunkat!
Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola És Alapfokú Művészeti Iskola Tanulóiért Alapítvány
6230 Soltvadkert, Bocskai u. 2.
Adószám: 18744657-1-03
Kossuth Lajos Evangélikus Általános Iskola és AMI | 6230 Soltvadkert, Bocskai út 2., telefon: +36 78/482-505
Tárhelyszolgáltató: Euro Bioinvest Kft.
crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram