Német nemzetiségi vers és próza

Feltöltve: 2022. április 29.

2022. 04. 20-án, Baján tartották a Bács-Kiskun megyei német nemzetiségi vers- és prózamondó versenyt, amelyen három diákunk: Fejes Lara, Fejes Kíra, Nagy Natasa is képviselte iskolánkat. Fejes Kíra saját kategóriájában különdíjat kapott. Nagy Natasa -második osztályos tanuló- második helyezést ért el, így továbbjutott az országos fordulóba, amelyet májusban Budapesten tartanak. Mindhárman gyönyörűen mondták verseiket, gratulálunk nekik! (Felkészítő tanáruk: Rácz Renáta és Fejesné Császár Éva)