Német versmondó

Feltöltve: 2022. május 6.

2022.04.29-én, Császártöltésen, német versmondó versenyen vettek részt iskolánk alsó- és felső tagozatos tanulói. A verseket német irodalmi nyelv kategóriában mondták el diákjaink, majd- mialatt a zsűri a munkáját végezte- színes programokon vehettünk részt: megnéztünk egy előadást a brémai muzsikusokról, májusfa állítást is láthattunk, ezután pedig mindenkit megvendégeltek igazi sváb finomságokkal. Ezek után a következő döntés született: a 2. kategóriában Fejes Lara 1. helyezett lett- felkészítő tanára Fejesné Császár Éva. A 3. kategóriában Fejes Kíra 1. helyezést ért el, Nagy Nóra pedig különdíjat kapott- felkészítő tanáruk Rácz Renáta. Mindenki nagyon szépen mondta a verset, gratulálunk nekik!