Nevedhez méltóan dicsérnek a föld kerekségén, Istenünk…

Feltöltve: 2023. március 27.
Rovat:

Nevedhez méltóan dicsérnek a föld kerekségén, Istenünk... (Zsolt 48,11)

Menjetek el, és hirdessétek: elközelített a menynyek országa! (Mt 10,7)

Jézus magához hívta tizenkét tanítványát és feladatot és hatalmat adott nekik: hirdessék Isten Igéjét, gyógyítsanak, űzzék ki az ördögöt… Mondhatnánk ez is egy szép régi történet Jézus korából, de akkor mi van ma, változott a helyzet? Nem. Jézus bennünket, téged, engem is tanítvánnyá szeretne tenni. Jó tanítvánnyá, aki a tőle kapott Lélek erejével éli meg és hirdeti Isten igéjét, hittel, reménységgel szeretettel.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram