Oktatási Hivatal projekt

Feltöltve: 2021. október 1.

Lezárult az az Oktatási Hivatal projektje, melynek a megvalósításában iskolánk is részt vett: „Az alap- és középfokú iskolák pályaorientációs tevékenységét, kiemelten az MTMI készségeket és kompetenciákat támogató pályaorientációs szakmai módszertan átfogó megalapozása és fejlesztése” (EFOP – 3.2.13-17-2017-00002) című pályázat.

Intézményünk az új mérőeszköz kipróbálását vállalta, és annak tapasztalatairól egy kisfilm is készült, mely az alábbi linken tekinthető meg: