Orff módszer

Feltöltve: 2018. március 1.

A Magyar Zeneiskolák és Művészeti Iskolák Szövetsége 2018. február 27-én adta át a Magyar Alapfokú Művészetpedagógiai értéktár címet, okleveleket és mutatta be a nyilvános értéktárat a Hubay Jenő Zeneiskola és AMI dísztermében.  Erre a címre pályázhattak egyének, szakmai közösségek és iskolák, kiemelve a pedagógiai kultúrában elért eredményeiket. Intézményünkből  „ Az Orff módszer alkalmazása Soltvadkerten „ című írás megjelent az Értéktár 2. kötetében.
Így  Dr. Fodor Katalin pályázatával bekerült a Magyar Alapfokú Művészetpedagógiai Értéktár gyűjteményébe.