Örüljetek az Úrban mindenkor!...

Feltöltve: 2023. május 22.
Rovat:

Ezért az örömöt dicsérem, mert nincs jobb dolog az ember számára a nap alatt, mint ha eszik, iszik és örül, és ez kíséri munkáját egész életén át, amelyet Isten adott neki a nap alatt. (Préd 8,15)

Örüljetek az Úrban mindenkor! (Fil 4,4a)

Örülni jó dolog. De nem csak jó, hanem szükséges is. Minden embernek szüksége van rá, mint ahogyan a napsugarára. Az öröm az élet napsugara. Pál apostol azt mondja: „Örüljetek az Úrban mindenkor!” Ez egy igazán különleges öröm, ezt az örömöt hirdeti az evangélium. Ez az öröm nem kívülről hat, a külső körülmények okozta jó érzés, hanem valami belülről kisugárzó csodálatos és érthetetlen öröm. Melyet Isten Jézuson keresztül sugároz a szívünkbe és ez az öröm az melyet tovább kell adjunk mi magunk is.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram