Óvta [népét], mint a szeme fényét…

Feltöltve: 2023. március 16.
Rovat:

Óvta [népét], mint a szeme fényét... (5Móz 32,10b)

Isten szeretet, és aki a szeretetben marad, az Istenben marad, és Isten is őbenne. (1Jn 4,16b)

"Szeretni: nem puszta szó” mondja énekünk. Azt mondom szeretlek, mert így érzem, viszont azokkal a dolgokkal amiket teszek ezt nem támasztom alá. Nem hívlak fel, nem hallgatlak meg, nem segítek ha kell. Egy darabig biztosan működik a kapcsolatunk, mert elhiszed, amit mondok, hiszen bízol bennem, de egyszer rájössz, hogy a tetteim nem tükrözik a szavaim jelentését. Te is és én is tudom, hogy nem a szavak ismételgetésével kell szeretni, hanem tettekkel. Legyek ott melletted amikor szükséged van rám, legyen időm rád. Így válik a szó szeretni nem puszta szóvá.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram