Pál írja: De az Úr mellém állt, és megerősített…

Feltöltve: 2022. szeptember 14.
Rovat:

Isten mondja: Hozzám kiáltottál a nyomorúságban, és megmentettelek. (Zsolt 81,8a)

Pál írja: De az Úr mellém állt, és megerősített… (2Tim 4,17)

Vannak feladatok, amiknek elvégzése nehéz, főleg ha egyedül vagyunk hozzá. Mennyivel könnyebb egy nehéz padot is arrébb tenni, ha van segítséged, vagy egy nehéz házifeladat megoldása mennyivel könnyebb, ha anya vagy apa, vagy a nagytesó, vagy a barátod segít benne? Ugye milyen jó, hogy nem egyedül élünk ebben a nagyvilágban?

De az Úr mellém állt és megerősített- írja Pál apostol ifjú munkatársának, Timóteusnak. mert egy-egy helyzetben nem csak egy társ, egy szülő, egy tanár, vagy barát lehet segítség, ha nem Isten, aki mindig veled van, melletted áll, ha gyengének érzed magad a feladathoz, a másnapi dolgozathoz, vagy csupán magányosnak, elhagyatottnak érzed magad. Ilyenkor bátran kulcsold imára kezed, kérd a segítségét és érezni fogod, hogy melléd áll és átsegít a nehézségen.

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram