papírgyűjtés

Feltöltve: 2014. november 3.

Papírgyűjtési beszámoló

Az iskola diákönkormányzata október 16-án új helyen szervezte szokásos őszi hulladékgyűjtő akcióját. 11-16 óráig a sportcsarnok előtti területen közel 200 tanuló segített 1-1 órát, hogy a szülők-nagyszülők segítségével behozott hulladék a konténerekbe kerüljön. A munkából az iskola tanítói, tanárai is kivették részüket, így a nap végére a város 16. 286 kg vegyes papírral, 11.720 kg hullámpapírral, valamint 1. 140 kg vashulladékkal lett tisztább.  A Diákönkormányzat ezúton szeretne köszönetet mondani mindenkinek, aki munkájával hozzájárult a papírgyűjtés sikeréhez.

Szűcsné Martin Erika

Diákönkormányzatot segítő pedagógus