Ragyogjon rá orcád szolgádra...

Feltöltve: 2022. december 12.
Rovat:

Ragyogjon rá orcád szolgádra, segíts rajtam hűségesen! (Zsolt 31,17)

Mert egykor sötétség voltatok, most azonban világosság vagytok az Úrban… (Ef 5,8)

Vannak emberek, akik félnek a sötétben. Nem tud tájékozódni, összezavarodik. Viszont vannak olyanok, akik a világosságtól félnek, mert a világosság pedig láthatóvá tesz és ők úgy érzik van az életüknek egy olyan része amit nem jó ha meglátnak, titkolt, szégyelt ,rejtegetett dolgaik. Jézus azt mondja: „ Én vagyok a világ világossága..." Ebben a fényben élni jó, mert itt szeretet, igazságosság, jóság, egyenesség van. Ha pedig ezt a fényt visszatükrözöm, rejtegetni, szégyelni, titkolni való dolgaim sem lesznek. A döntés pedig az enyém a sötétben élek vagy a világosságban.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram