Ragyogtok, mint csillagok a világban...

Feltöltve: 2022. október 10.
Rovat:

Tartsátok meg parancsolataimat, és teljesítsétek azokat. Én vagyok az Úr! (3Móz 22,31)

Ragyogtok, mint csillagok a világban, ha az élet igéjére figyeltek. (Fil 2,15-16a)

Isten nevel, fegyelmez, mint a szülő, mint a pedagógus. Nevel fegyelmez, mert nem akarja, hogy rendetlen, használhatatlan nép legyünk. Ezért sokszor nehézségeket támaszt elénk. Számtalanszor van, hogy a szüleid szólnak, hogy ezt vagy azt ne tegyél meg, mert nem jó lesz a vége. Ennek ellenére te saját utad választod (szokták mondani: fejjel mész a falnak) és csak utólag döbbensz rá, hogy milyen igaza volt apunak, vagy anyunak. Pontosan így van ez amikor Isten útmutatásai, parancsolatai ellen hadakozunk, fejjel megyünk a falnak, pedig ha figyelek rá, megtartom azokat nekem lesz könnyebb, jobb. Hallgass szavára!

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram