Kiskondás mesedarab

Feltöltve: 2017. február 20.

SZÍNJÁTSZÓKÖR

2017.02.15-én iskolánk alsó tagozatán bemutatásra került a Kiskondás című mesedarab színpadi változata amelyet a művészeti iskola színjátszó tagozata adott elő a kisebbek nagy örömére. A mintegy huszonöt perces előadást az alsósok örömmel tekintették meg és az utóhangokból leszűrve rendkívül élvezték is. Ez volt az első de valószínűleg nem az utolsó ilyen jellegű előadás iskolánkban, hiszen ezzel a gyerekek is nyernek, nem csak azok a diákok aki nagyon sokat készülve mutatták be tudásukat.