„Taníts úgy számlálni napjainkat, hogy bölcs szívhez jussunk!” (Zsolt 90,12)

Feltöltve: 2024. február 16.
Rovat:

„Taníts úgy számlálni napjainkat, hogy bölcs szívhez jussunk!” (Zsolt 90,12)

„Mert ha élünk, az Úrnak élünk, ha meghalunk, az Úrnak halunk meg. Tehát akár éljünk, akár haljunk, az Úréi vagyunk.” (Róm 14,8)

Életünk minden pillanata ajándék. Az időnek értéke van. Sokat panaszkodunk, hogy nincs időnk semmire. Rohanással telnek mindennapjaink és az igazán fontos dolgokra nem jut időnk. Pedig az elvesztegetett időt nem lehet visszaszerezni. Például nem kaphatod vissza a gyerekkort, az ifjúságot, nem tudsz visszamenni az időben, hogy a hibádat helyrehozd, vagy változtass azon ami már elmúlt. Ezért nagyon fontos kérdés, hogy az ajándékba kapott időnket, hogyan éljük meg, hogyan töltjük el a mindennapjainkat, áldásként vagy teherként éljük meg. Ehhez kérjük Isten segítségét: „Taníts úgy számlálni napjainkat, hogy bölcs szívhez jussunk!”

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram