Távol legyen tőlünk, hogy fellázadjunk az ÚR ellen, és elforduljunk ma az ÚRtól…

Feltöltve: 2023. június 16.
Rovat:

Távol legyen tőlünk, hogy fellázadjunk az ÚR ellen, és elforduljunk ma az ÚRtól... (Józs 22,29)

Saját gyülekezetünket ne hagyjuk el, ahogyan egyesek szokták, hanem bátorítsuk egymást... (Zsid 10,25)

Család, barátok, iskolatársak, munkatársak, közösség, gyülekezet. Mennyi mindent jobb közösen együtt megtenni. Tanulni, játszani, dolgozni, mennyivel jobb együtt másokkal, mint egyedül. „Külön egyikünk sem olyan okos, mint együtt” Milyen igaz, hiszen mindegyikünk másban erős. A közös munka megsokszorozza erőnket, biztosítja a szükséges támogatást. Hiszen a kihívások, nehézségek a legelszántabbakat is elgyengíthetik, viszont közösségben bátoríthatjuk egymást. Jézus is arra tanít bennünket, hogy szeressük egymást, segítsük egymást, szolgáljuk egymást, hordozzuk egymás terheit.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram