Te azért, fiam, erősödjél meg a kegyelemben...

Feltöltve: 2022. november 29.
Rovat:

Elfáradnak és ellankadnak az ifjak, még a legkiválóbbak is megbotlanak. De akik az Úrban bíznak, erejük megújul, szárnyra kelnek, mint a sasok, futnak, és nem lankadnak meg… (Ézs 40,30-31)

Te azért, fiam, erősödjél meg a kegyelemben, amely Krisztus Jézusban van. (2Tim 2,1)

Vannak időszakok, amikor összecsapnak a hullámok a fejünk felett, tanulás, edzés, különóra, készülés a másnapra. Úgy érezzük, nem bírjuk tovább, semmi erőnk a folytatáshoz, lekonyul a szárnyunk, elcsüggedünk. De Isten azt ígéri, hogyha benne bízunk, akkor újra szárnyra kelünk, mint a sasok, újra feltöltődünk energiával. Nem a saját erőnkből, mert az kevés, hanem az Ő segítségével, csak rá kell bíznunk magunkat, engedd, hogy üzenete mindennap eljusson hozzád, hallgasd meg szavát.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram