„Te vetettél hajdan alapot a földnek, az ég a te kezed alkotása.” (Zsolt 102,26)

Feltöltve: 2024. március 22.
Rovat:

„Te vetettél hajdan alapot a földnek, az ég a te kezed alkotása.” (Zsolt 102,26)

„Mert benne [Krisztusban] teremtetett minden a mennyen és a földön, a láthatók és a láthatatlanok.” (Kol 1,16)

„Mert benne [Krisztusban] teremtetett minden a mennyen és a földön, a láthatók és a láthatatlanok.” Pál apostol Jézus nagyságáról és istenségéről tesz tanúbizonyságot. Kicsoda Jézus? Jézus felette áll mindennek, neki van alárendelve az egész Világ, "Ő a láthatatlan Isten képe” Benne maga a Isten hajolt közel hozzánk, úgy, hogy Jézus az isteni természete mellé magára vette emberi természetünket is.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram