Ti szomjazók mind, jöjjetek vízért...! (Ézs 55,1a)

Feltöltve: 2023. november 15.
Rovat:

Ti szomjazók mind, jöjjetek vízért...! (Ézs 55,1a)

Estefelé pedig, amikor lement a nap, hozzávittek minden beteget és megszállottat... (Mk 1,32)

Mai újszövetségi igénk Márk evangéliumából származik. Jézus Kapernaumban van, tanít és gyógyít. Estére már az egész város köré gyűlt és vitték a betegeket, megszállottakat, látni akarták a csodát, tanújává válni a lehetetlennek, a közelébe lenni Jézusnak. Az Ige nyomán ma is találkozunk Jézussal, a közelébe lehetünk, tanúja lehetünk csodáknak, megtapasztalhatjuk, hogyan gyógyít testet leket és ehhez nem kell más csak kitárni a szívünket.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram