„Újuljatok meg lelketekben és elmétekben.” (Ef 4,23)

Feltöltve: 2024. május 8.
Rovat:

„[Az Úr] új éneket adott a számba, Istenünknek dicséretét.” (Zsolt 40,4a)

„Újuljatok meg lelketekben és elmétekben.” (Ef 4,23)

Május van. Így aztán egyre többször napsütésre ébredhetünk. Ha kinézünk az ablakon, sétálva jövünk suliba, munkahelyre vagy kirándulni megyünk láthatjuk, hogy a természet megújul. Kezd kizöldülni minden, virágba borulnak a kertek, erdők, mezők. Ilyenkor vágyunk arra, hogy mi is, a mi lelkünk is megújuljon. Ehhez szükségünk van Isten szeretetére, arra, hogy az Ő iránymutatásai, tanácsai töltsékbe szívünket, mert tartós változást életünkben a Vele való közösség hozhat.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram