Uram, kihez mennénk? Örök élet beszéde van nálad...

Feltöltve: 2023. március 21.
Rovat:

Nemcsak kenyérrel él az ember, hanem mindazzal él az ember, ami az ÚR szájából származik. (5Móz 8,3b)

Uram, kihez mennénk? Örök élet beszéde van nálad. (Jn 6,68b)

A tanítványok Jézussal voltak, látták a csodákat, hallották tanításait. Egy égészen más világ jelet tapasztalhatták meg és néha azt érezték, hogy nehéz Jézus mellett lenni, kemények a szavai. Ezt érzékeljük mi is amikor Jézus szavait olvassuk, hallgatjuk, biztonságérzet, csodás pillanatok, de amkor szembesít magunkkal nehéz. Nehéz mert nehezen viseljük ha a viselkedésünk nem helyes és arra felhívják a figyelmünket, ilyenkor mi is úgy tennénk, hogy legszívesebben ott hagynánk azt aki őszintén a szemünkbe mondja az igazat. Simon Péter már értette, már látta: nincs más alternatíva. Nincs más út, nincs más lehetőség, csak Jézussal maradni csak őt követni.

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram