Üzemlátogatás a Phoenix-Drink Kft-nél

Feltöltve: 2022. október 13.

Az NTP-INNOV-22-0238 pályázatnak köszönhetően 2022. október 13-án a Phoenix-Drink Kft-be kerékpároztunk a természettudományos tehetséggondozó szakkörösökkel, ahol Farkas Miklós mesélt a Schiszler Ásványvíz történetéről. Megtudtuk, hogy a Vadkerti Természetes Ásványvíz alacsony ásványi anyag tartalmának köszönhetően nem terheli a veséket, így hosszútávon, rendszeresen is fogyasztható. Tiszta, semleges ízével mindig frissítően hat, enyhe lúgossága pedig hozzájárul szervezetünk egészségéhez.             Köszönjük a lehetőséget! (DKE)

A foglalkozáson készült képek az alábbi linken tekinthetők meg:

https://drive.google.com/drive/folders/1dkVLtSnPVlvkp_9RoRaaElJKOSWGbFEG?usp=share_link

Friss híreink

crossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram