Mikulás-váró versszavaló verseny

Feltöltve: 2020. december 9.

Idén decemberben 14 bátor kisgyermek jelentkezett a Petőfi Sándor Művelődési Központ online Mikulás-váró versszavaló versenyére, akik a Mikuláshoz kapcsolódó legkedvesebb versüket szavalták el.

A beérkező verseket egy négytagú zsűri bírálta el, figyelembe véve az előadásmódot, az érthetőséget és a teljes összhangot. Az első három helyezettnek és a különdíjasnak járó tárgynyereményeket a Petőfi Sándor Művelődési Központ, a Kiskőrös TV, a Kiskőrösi hírek és vira.hu ajánlotta fel.

Baumgartner Zsolt

Szabadi-Maglódi Kitti intézményvezető, a Petőfi Sándor Művelődési Központ nevében ceruzakészletet, plüss figurát és sok-sok édességet tartalmazó ajándékcsomaggal jutalmazta meg a zsűritagok összesített pontjai alapján az első helyen végzett Baumgartner Zsoltot, aki teljes beleéléssel adta elő az általa választott verset. Az iskola nevében is GRATULÁLUNK az elért eredményhez!